Через спалах в клубі тренер лучан Василь Сачко змушений був запросити для підготовки до поєдинку 3-го туру з тернопільської "Нивою" кілька гравців з "Волині-2". Про це повідомляє Meta-ratings.
На даний момент "Волинь" займає 14 місце в Першій лізі України.
Новий тренер "Волині"
19 серпня "Волинь" призначила на посаду головного тренера українського фахівця Василя Сачка


За підсумками минулого чемпіонату "Волинь" посіла п'яте місце і не зуміла підвищитися в класі. У зв'язку з цим колишній керманич луцького клубу Андрій Тлумак був відправлений у відставку. Джерело: 24tv.ua



