Інформацію про коронавірус у трьох футболістів офіційно підтвердили у ПСЖ. Однак не назвали імена інфікованих.
Trois joueurs du @PSG_inside sont confirmés positifs au test Sars CoV2 et sont soumis au protocole sanitaire approprié.
— Paris Saint-Germain (@PSG_inside) September 2, 2020
L’ensemble des joueurs et du staff continueront à réaliser des tests pendant les prochains jours.
За даними L'Équipe, мова йде про Неймара, Анхеля Ді Марію та Леандро Паредеса. Троє футболістів відпочивали на Ібіці, де активно поширюється інфекція. Вони проводили там відпустку після фіналу восьми Ліги чемпіонів, де ПСЖ поступився у фіналі німецькій "Баварії".
Коронавірус в них виявили вже по поверненні у Париж. Тож їх одразу ж відправили на самоізоляцію на тиждень. Решта футболістів та працівників клубу будуть проходити тестування кожні декілька днів.
Наступний матч ПСЖ проведе 10 вересня проти "Ланса". Джерело: 24tv.ua



