Журналіст Ігор Бурбас у твітері повідомив, що до кінця нинішнього року "Динамо" візьме приклад "Шахтарю" і запустить клубний телеканал.
Також "Динамо" досягло домовленості з 1+1 media про те, щоб транслятором домашніх матчів киян і далі виступав телеканал 2+2.
Можливо, угода між клубом і медіахолдингом буде продовжена на попередніх фінансових умовах.
Динамо досягло домовленості, аби залишити трансляції домашніх матчів на 2+2. Ніби навіть на колишніх фінансових умовах. Також до кінця року планує запустити клубний телеканал.
— Igor Burbas (@iburbas) September 2, 2020
Єдиний телепул в УПЛ
На даний момент більшість клубів української Прем'єр-ліги права на показ своїх матчів продали телеканалам "Футбол". Домашні поєдинки інших клубів показують канали "2+2" та "Уніан".
Єдиний футбольний телепул в Україні поки що так і не вдається створити вже протягом багатьох років. Також деякі клуби показують свої зустрічі в YouTube. Джерело: 24tv.ua



