З цієї нагоди в УЄФА вирішили привітати узбецького футболіста. Як привітання, вони використали відео його дублю за київське "Динамо" у матчі проти "Реалу".
Цей матч відбувся 6 грудня 2006 року. "Динамо" тоді провалило виступ в групі Ліги чемпіонів. Домашня гра з "Реалом" стала останньою на груповій стадії.
Шацьких в цьому матчі оформив дубль. Спочатку нападник випередив Альваро Мехію і відправив м’яча в сітку мимо Дієго Лопеса. Для Шацьких це був десятий гол в Лізі чемпіонів.
А згодом він забив і другий гол, відтіснивши суперника від м'яча у штрафному. Правда з першого разу пробити Лопеса не вдалося. Але після рикошету м'яч таки залетів у ворота "Реалу".
? Лучшему бомбардиру в истории чемпионатов Украины, экс-форварду @DynamoKyiv Максиму Шацких - 42 года! ???
— UEFA.com на русском (@UEFAcom_ru) August 30, 2020
? Вспоминаем его дубль в матче с "Реалом" в декабре 2006-го ⚽⚽#ЛигаЧемпионов pic.twitter.com/pskJJfELPr
Та виграти цей матч "Динамо" не вдалося. Наприкінці зустрічі Роналдо з різницею у дві хвилини забив два голи. Матч так і закінчився внічию 2:2.
Шацьких виступав за "Динамо" десять років – з 1999 до 2009 року. За цей час він зіграв 328 матчів, забивши 142 голи. В Україні він також виступав за "Арсенал", "Чорноморець", "Говерлу" та "Рух", який тоді був любительським клубом. Джерело: 24tv.ua



