УКР РУС
» » "Ворскла" дограє чемпіонат гравцями молодіжної команди: причина
Всі новини

"Ворскла" дограє чемпіонат гравцями молодіжної команди: причина

Тренерський штаб полтавської "Ворскли" вирішив, що два останні матчі цього сезону команда дограє молодіжним складом.

Про це заявив головний тренер команди Юрій Максимов в коментарі "Команда №1".

Причина такого рішення

Максимов зщаявив, що команда дуже тяжко відходила після поразки у фіналі Кубка України. Сам матч проти "Динамо" закінчився внічию 1:1, а в серії пенальіт перемогли гравці столичного клубу.

"Краще б програли в основний або в додатковий час. Зрозуміло, що по грі Динамо було сильніше, але коли справа дійшла до футбольної лотереї ... Спочатку я б не повірив, що можна забити сім поспіль пенальті і програти", – висловив свої врадення Юрій Максимов.


Відтак в команді вирішили надати дострокову відпустку майже всім основним гравцям. А у двох матчах, що залишилися, зіграють футболісти молодіжної команди.

"Ми відпустили у відпустку практично всіх основних футболістів, щоб подивитися в справі перспективних хлопців, яких у "Ворсклі" вистачає. Потрібно розуміти, на кого ми зможемо розраховувати в майбутньому, кого брати на збори. Ми вже думаємо про наступний сезон", – розповів Максимов.

"Ворскла" вже так робила

Варто відзначити, що тренерський штаб "Ворскли" вже вдавався до такого кроку в цьому сезоні. Коли команда готувалася до фіналу Кубка України, то на матч поти ПФК "Львів" відправилися саме гравці молодіжного складу. Середній вік футболістів на полі склав 18,5 років (воротарю Павлу Ісенку лише 16 років). Сама гра закінчилася внічию 2:2.

"Ворсклі" залишилося зіграти два матчі. У четвер, 16 липня, полтавчани на власному полі приймуть "Маріуполь", а після цього в неділю, 19 липня, відправляться в гості до "Дніпро-1".

При цьому команда має шанс поборотися за місце в плей-офф, переможець якого отримає можливість виступити у кваліфікації Ліги Європи. "Ворскла" відстає від восьмого "Маріуполя" на п'ять очок за два тури до закінчення. У випадку перемоги у двох матчах, що залишилися, і поразок азовців у цих іграх, саме "Ворскла і займе восьме місце у турнірній таблиці. Саме воно дає право зіграти у плей-офф, де суперником буде команда з верхньої шістки – "Олександрія". Джерело: 24tv.ua

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну