За інформацією "Динамоманія", футболіста турбувало праве коліно, через що він і не вийшов на другий тайм і був замінений на Карлоса Де Пену.
Як відомо раніше, Вербіч також отримав травму на зборі, і це був його лише другий матч після відновлення.
Після матчу FootballHub сфотографував словенця який роздавав автографи з перебінтованим правим коліном. Сам він зазначив в коментарі того ж джерела, що грав з болем з 25-ї хвилини поєдинку.
"Динамо" обіграло "Карпати" з рахунком 2:0, почавши чемпіонат України з перемоги. Матч 2-го туру кияни проведуть на виїзді проти "Львова" в суботу, 3 серпня. Джерело: 24tv.ua




