УКР РУС
» » "Динамо" офіційно залишило Хацкевича на тренерському містку
Всі новини

"Динамо" офіційно залишило Хацкевича на тренерському містку

Футбольний клуб "Динамо" підписав новий контракт з 45-річним білоруським фахівцем Олександром Хацкевич, який продовжить працювати на посаді головного тренера першої команди.

Нова угода розрахована на два роки, повідомляє офіційний сайт "Динамо".

За два роки з "Динамо" Хацкевич зумів виграти тільки Суперкубок України у 2018 році. Очікувалося, що після сезону 2018/2019 білоруський фахівець покине "Динамо".

Підписання нового контракту прокоментував президент "Динамо" Ігор Суркіс.

Хочу відразу сказати, що Олександр працював у дуже складний період. Коли він був призначений головним тренером, ми домовилися, що, з огляду на ситуацію в країні, враховуючи, що якісні, хороші легіонери до нас їхати не хочуть, величезна увага повинна була бути приділена нашій молоді. Так, у нас не було титулів. Але те, про що ми домовилися, Олександр виконав. Він виконав ті завдання, які я поставив йому на тому етапі – ввести до складу якнайбільше молоді.

У новому сезоні завдання стоять однозначні – потрапити до Ліги чемпіонів, боротися за чемпіонство і Кубок, тому що "Динамо" вже три сезони не виграє титули. Сподіваюся, що ті хлопці, яким він довіряв, віддячать йому,
– сказав Суркіс.

Олександр Хацкевич назвав перемовини з президентом "Динамо" конструктивними.

Не тільки протягом цих двох днів ми спілкувалися з президентом, у першу чергу, щодо майбутнього команди. Так, були у нас дискусії, важкі моменти. У чомусь ми сходилися, в чомусь пішли на поступки один одному. Але найголовніше – що розмова була конструктивною. Ми досить серйозно поговорили. Цілі не змінюються.

У такого клубу як "Динамо" інших завдань, окрім перемог, бути не може. У всіх змаганнях, де ми беремо участь, команда вже має домагатися результату. Всі – і вболівальники, і тренери, і футболісти, і президент клубу, скучили по Лізі чемпіонів. Я вважаю, що ця команда вже може і повинна витиснути з себе максимум, аби порадувати Київ гімном Ліги чемпіонів. Звичайно, у всіх турнірах завдання максимальні – повернути чемпіонство, боротьба за Кубок і Суперкубок України,
– заявив Хацкевич.

У минулому сезоні "Динамо" під орудою Олександра Хацкевича фінішувала на другій позиції в чемпіонаті України. У Кубку України кияни вилетіли в 1/4 фіналу від "Шахтаря". Джерело: 24tv.ua

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении {days} дней со дня публикации.
Опрос
За яку партію Ви проголосуєте, якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі?
Тарас Тополя вперше розповів, де живе після розлучення
У Німеччині відбувся найбільший рок-концерт в історії країни
Евровидение 2026: результат LELEKA и как голосовали за Украину
Тейлор Свіфт подала заявки на захист голосу та зовнішності від ШІ
Ракетна небезпека. Небо плаче — нова AI-пісня про війну в Україні
Мультимедіа
Білоруський КГБівець розговорився в українському полоні: цікаві факти
МІЛЬЙОННА БОТОФЕРМА ПОРОШЕНКА: як росіянин створив для «гетьмана» систему поширення фейків та зради (Відео)
Росія набирає в свою армію прихильників нацизму
Пленных в Попасной приказано убить (Перехоплення)
Російський загарбник залишив передсмертне послання рідному брату: закликає не їхати на війну в Україну