Про це сам футболіст розповів на YouTube-каналі "Трендець".
"У мене був варіант перейти в чемпіонат Росії. З фінансової точки зору – дуже хороший. Але не все рахується в грошах. Я впевнений, що хтось може сказати, що він герой, вже заробив, щоб таке говорити. Ні.
Це була одна з московських команд, запропонували два мільйони євро. Думали, що як тільки мені озвучили суму, то я розсуну ніжки і рвону. Ні, хлопці, не на того нарвалися,
– сказав Федецький.
Раніше Артем Федецький прокоментував натуралізацію форварда "Шахтаря" Жуніора Мораеса. Гравець вважає, що отримавши український паспорт іноземці не повинні грати в збірній, доки українці перебувають на лавці запасних.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



