Коноплянка потрапив до заявки "кобальтових" на виїзний матч, який відбудеться 12 березня.
Разом із партнерами українець відправився до Англії, де протистоятиме грізному "Манчестер Сіті". Перша гра між командами завершилася важкою перемогою "Сіті" 2:3 й німці не втрачають надії здобути позитивний результат.
Boarding #MCIS04 #S04 #UCL pic.twitter.com/zKBcXIIrPW
— FC Schalke 04 (@s04) 11 марта 2019 г.
Зазначимо, що Євген не виходив на поле в останніх п'яти матчах "Шальке". До цього Євген зіграв у матчі проти "Баварії" в рамках чемпіонату Німеччини, який відбувся 9 лютого. Відтак українець без ігрової практики понад місяць.
Manchester#S04 have arrived #UCL #MCIS04 pic.twitter.com/LcKD0mxm2I
— FC Schalke 04 (@s04_en) 11 марта 2019 г.
Зазначимо, що в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів можуть зіграти відразу два українці. У складі "Манчестер Сіті" може вийти Олександр Зінченко, який став гравцем місяця в англійському клубі.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua



