24 канал писав, що "Чорноморець" кумедно спробував приховати обличчя потенційних новачків клубу на фотографіях в соціальних мережах. Спочатку "моряки" на фотографіях розмили обличчя новачків клубу, але дізнатися гравців було ще можливо. Однак згодом, на новій фотографії групу окремих футболістів прикривало вже зображення газону.
Першим "флешмоб" запустив МФК "Миколаїв", а до нього підключилася і "Олександрія" і МХК "Динамо".
"Миколаїв" показав своїм одеським колегам, як на 100 відсотків залишити будь-якого потенційного новачка клубу повністю засекреченим, закривши газоном всю Землю.
ПФК "Миколаїв" кумедно затролив "Чорноморець"
А потім і "Олександрія" в своєму Twitter попросила позичити у корабелів двох футболістів.
"Олександрія" також затролила "Чорноморець"
Не пройшли повз навіть хокеїсти.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua






