Ділянка вулиці Урлівській, де кияни недавно святкували "день народження" ями на дорозі, виявилася нічийною. Про це повідомили сайту "Сегодня" в КК "Київавтодор".
"Це як раз той випадок, коли після будівництва нових житлових комплексів забудовники не виконують взяті на себе зобов'язання, а саме будівництво інфраструктури, в тому числі і доріг, через що ділянки вулиць не передаються на баланс комунальних підприємств міста", – заявили в "Київавтодорі".
У компанії підкреслили, що таких ділянок багато в Дарницькому районі столиці. Раніше ми повідомляли, що на столичних Позняках мешканці відзначили незвичайний привід – рік як на проїжджій частині по вулиці Урлівській утворилася величезна яма. Перед Різдвом кияни встановили біля ями дорожню фішку і прикрасили її кульками помаранчевого кольору. На фішці вони прикріпили табличку "Ямі на Урловской – один рік!".
Фото: Олександр Марущак
Водії акуратно об'їжджали яму, сигналили один одному і фотографувалися на тлі вибоїни. Також вони передавали привітання столичним дорожникам.
Джерело: segodnya.ua



