На всьому проспекті Перемоги в Києві через сильну ожеледицю та дрібний сніг сталося понад п'ятнадцять ДТП. Про це повідомляє dtp.kiev.ua на своїй сторінці в Facebook.
"Снігопад дає свої плоди. Масові ДТП в Києві на проспекті Перемоги", – зазначили в групі.
В аваріях є постраждалі, проте автомобілі "швидкої допомоги" не можуть дістатися до людей, оскільки на проспекті великий затор. Водіїв просять шукати об'їзні шляхи. Особливо напружена обстановка на ділянці від метро "Шулявська" до метро "Нивки". Тільки тут сталося сім аварій.
Як зазначає "Київ Оперативний", майже одночасно біля станції метро "Берестейська" сталися три ДТП. Причина у всіх аваріях одна – дуже слизька дорога, водії не можуть впоратися з керуванням автомобілями.
Джерело: segodnya.ua















