У Києві на початку 2019 року планується запуск системи електронного квитка. Про це заявив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.
Відзначається, що тестування системи проходить з 1 листопада 2018 року. Фахівці перевірили працездатність системи, справність валідаторів, чи витримує система навантаження. Тестування проводилося за участю внутрішніх фахівців.
"Орієнтовно, електронний квиток з'явиться в продажу вже на початку 2019", - повідомив Назаров.
За його словами, до кінця жовтня 2019 року можна буде купити як електронний квиток, так і звичайні квитки, жетони. Про старт продажів квитків буде повідомлено додатково.
Дія е-квитка буде поширюватися на всі види громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової карти (транспортної карти), картки киянина або QR-коду для одноразової оплати проїзду в електронному або паперовому вигляді.
Раніше ми писали, що на станціях метро Києва з'явилися автомати з продажу е-квитків. Один непідключений автомат кияни побачили на "Хрещатику".
Джерело: segodnya.ua


