У Києві з суботи, 15 грудня, буде обмежений проїзд по вулиці Богатирській. Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.
Відзначається, що обмеження введуть через будівництво Великої Окружної дороги на ділянці виконання робіт зі спорудження шляхопроводу. Рух транспортних засобів буде обмежений в обох напрямках.
Також в КМДА уточнили, що роботи на шляхопроводі виконуватимуться на закритій смузі дороги, а погодні умови не впливають на хід будівництва.
Джерело: segodnya.ua


