Футболіст розповів, що зазнав перелому в 6-му турі групового етапу Ліги Європи з чеським "Яблонцем".
"Хочу сказати величезне спасибі всім, хто написав мені. Я відчуваю любов з Києва, а також з дому. Моя кістка зламана. Очікуємо, що на відновлення знадобиться 2-3 місяці. Для мене це хороші новини. Я повернуся ще сильнішим", – написав Дуелунд в Instagram.
Переглянути цей допис в Instagram
I want to say big thanks to everyone who wrote to me. I really feel the love from Kiev and also from home ️ My ankle is broking and we expect 2-3 month recovery and for me it's good news. I will come back stronger
Допис, поширений Mikkel Duelund (@duelund_99) 14 Гру 2018 р. о 2:30 PST
Нагадаємо, що київське "Динамо" програло "Яблонцю" з рахунком 0:1. Однак поразка не завадила столичній команді виграти групу та вийти в 1/16 фіналу. Це був останній матч у році, відтак команда пішла у відпустку. Джерело: 24tv.ua



