"Укрпошта" підвищить зарплати своїм співробітникам, включаючи листонош і операторів відділень. Чергове підвищення заплановано на перший квартал 2019 року. Про це заявив гендиректор компанії Ігор Смілянський після того, як президент Петро Порошенко озвучив накази по "Укрпошті"..
Смілянський також зазначив, що в разі виділення запланованих в держбюджеті-2019 коштів в сумі 500 млн грн у першому кварталі 2019 року, "Укрпошта" збереже існуючу мережу відділень.
"При цьому дана сума покриває необхідність фінансування на перше півріччя. До другого півріччя ми повернемося з урядом до обговорення питання додаткового фінансування мережі відділень "Укрпошти", – підкреслив Смілянський.
Джерело: segodnya.ua


