Хуртовини, налипання мокрого снігу, а на дорогах – ожеледиця. Через погодні умови на Київщині понад 30 аварій станом на вечір, один загиблий та ще один травмований – звітують у поліції. До 21-ї вечора в’їзд вантажівкам до Києва тимчасово забороняли. Наступний раз обмеження почне діяти вже о 6 ранку. Мирослав Солонар бачив наслідки снігопаду та розкаже подробиці.
На розворот – таке чують водії вантажівок від співробітників патрульної поліції. На околиці Києва, зокрема, на Одеській трасі чергує екіпаж правоохоронців. Вони не пропускають в столицю жодну вантажівку.
У другій половині дня опади на Київщині посилились. Через це місцева влада вирішила не пропускати після 16 години великогабаритний транспорт. Їм потрібно об’їжджати столицю. Альтернатива – через селище Гатне та Бровари.
"Аварійність завжди збільшується під час різкої зміни погоди. Це стан дорожнього покриття, ожеледиця мокрий сніг. Дуже важко керувати транспортними засобами", – пояснює патрульний Андрій Гончарук.
Готуватися до снігопаду столичні комунальники почали ще у вівторок, 11 грудня, ввечері. На головних магістралях Києва всю ніч чергували снігоприбиральні машини.
Легковий та громадський транспорт рухається без великих заторів.
Комунальники звітують – сніг у столиці прибирають 363 одиниці техніки "Київавтодору" та 250 одиниць – інших комунальних служб, задіяно більше півтисячі персоналу. Та навіть попри такі цифри водії застерігають один одного їхати обережно, а краще – не брати автівку.
Триватиме снігопад у Києві і в четвер. Усього за два дні очікується до 20-ти сантиметрів снігу. Після цього, на вихідних суттєво знизиться температура.
Мирослав Солонар, Юрій Усік, "5 канал"
Джерело: 5.ua


