Член парламенту Великобританії від Консервативної партії Едді Хьюз заявив, що державі необхідно зробити можливим використання біткойни при оплаті податків і комунальних послуг. Про це повідомляє The Daily Express.
Едді Хьюз, який представляє в парламенті Північний Уолсолл, називає себе "криптоентузіастом зі знаннями на рівні любителя". За його словами, технологія блокчейн привертає велику увагу, і тому члени парламенту "зобов'язані її розуміти".
Також Едді Хьюз розповів, що недавно зустрічався з представниками Королівського товариства рятування на водах, яке приймає пожертвування в криптовалюті, після чого він і прийшов до думки про те, щоб зробити можливим використання біткойна при оплаті муніципальних податків і комунальних послуг.
"Якщо ми можемо робити це, то що заважає нам використовувати біткойн для оплати муніципальних податків та інших послуг", – говорить він.
Коментарі Хьюза прозвучали незабаром після того, як уряд Огайо дозволив компаніям, зареєстрованим у цьому американському штаті, оплачувати податки в біткойнах, про що він також нагадав у розмові з виданням.
"Або ти йдеш на крок попереду подій, або на крок позаду, і наша країна зараз знаходиться в тому положенні, коли повинна розглядатися як прогресивна країна", – додав парламентарій.
Джерело: segodnya.ua


