Через блокування пунктів пропуску Волинської, Закарпатської та Львівської митниць ДФС власниками транспортних засобів на іноземній реєстрації державний бюджет щодня в середньому втрачав близько 45 млн грн. Про це йдеться в повідомленні на сайті Державної фіскальної служби.
"Левова частка втрат припала на Львівську митницю – 30 млн грн. Якщо, наприклад, 20 листопада середньоденні відрахування від цих трьох митниць складали 189 млн грн, то вже 27 листопада показник склав 145 млн грн", – йдеться в повідомленні.
Джерело: segodnya.ua


