Американський бізнесмен, засновник SpaceX і Tesla, автор ідеї Hyperloop Ілон Маск заявив, що шанси на те, що він сам особисто відправиться на Марс, складають 70%. Про це він повідомив в інтерв'ю на каналі HBO.
За словами Маска, підкорення Марса – це не просто фантазія багатьох людей, які хотіли б трохи втекти від реальності.
"Це буде непросто. Шанси загинути на Марсі набагато вищі, ніж на Землі. Існує також ймовірність померти під час польоту в космосі", – зазначив він.
Бізнесмен вважає, що, якщо навіть корабель з екіпажем долетить і вдало приземлиться, всім доведеться працювати в режимі нон-стоп, щоб побудувати базу. І навіть після того, як інфраструктура буде готова, шанси загинути не знижуються.
За словами Маска, розвиток технологій дозволить полетіти на Марс в найближчі 7 років. При цьому сам Маск, відповідаючи на питання журналістів, зауважив, що відправився б на Марс без коливань. "Багато людей люблять підкорювати гори. Люди постійно помирають на Евересті. Вони роблять це, щоб випробувати себе", – описав бізнесмен свої наміри.
Джерело: segodnya.ua


