Аеропорт "Бориспіль" продовжує працювати в штатному режимі, незважаючи на введення воєнного стану. Про це заявила адміністрація аеропорту на своїй сторінці в Facebook.
Відзначається, що воєнний стан не вплине на роботу аеропорту і мобільність населення країни.
"По подальшого правового режиму перетину повітряного кордону в аеропорту ми будемо орієнтуватися на рішення позачергового засідання Верховної Ради. Ми переконані, що дане рішення не вплине на мобільність населення", - сказано в повідомленні.



