19-річному солдату-контрактнику, який постраждав напередодні, 20 листопада, унаслідок вибуху на Рівненському полігоні, зробили операцію.
За словами лікарів військового госпіталю, куди доправили пораненого, загрози його життю немає.
"Після проведення хірургічного втручання був видалений осколок 3-4 см, який знаходився у м'яких тканинах правого плеча. Функція руки повністю збережена, проведена ось чергова перев'язка, стан хворого задовільний, загрози для життя немає", – розповів заступник начальника Рівненського військового госпіталю Валерій Чорнобривець.
Тим часом, вибухотехніки встановили, що на полігоні, де проводилися військові навчання 30-ї механізованої бригади, розірвався артилерійський снаряд. Причину детонації встановить слідство.
"Вибухотехніки встановили, що це був артснаряд. У рамках досудового розслідування буде встановлено чому він здетонував, хто відповідає за безпеку", – повідомив речник поліції Рівненської області Антон Крук.
За фактом недбалого ставлення до військової служби відкрите кримінальне провадження. Досудове розслідування здійснює поліція.
Як повідомляв 5.UA, 20 листопада на Рівненському полігоні стався вибух, внаслідок чого було поранено одного військового.
Джерело: 5.ua


