З початку опалювального сезону в Києві сталося 1,6 тисяч аварій на тепломережах. На даний час усуваються 113 пошкоджень. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.
Чиновник уточнив, що найпроблемнішими районами в плані опалення є Шевченківський, Святошинський, Оболонський і Подільський райони. Там тепломережі старі і найбільш зношені. З травня поточного року компанія "Київтеплоенерго" замінила майже 30 км аварійних ділянок тепломереж столиці.
Джерело: segodnya.ua


