У Києві Шулявський міст "окупували" тролейбуси. Через великі затори на Вадима Гетьмана в ряд вишикувалися понад 13 тролейбусів.
У заторі стоять тролейбуси, які працюють на маршрутах №42 (в напрямку ст. М. Либідська), №27 (на станцію Київ-Волинський), №22 (в Міжнародний аеропорт "Київ") і №30 (до вул. Кадетський Гай) .
Усіх пасажирів висадили. Машини стоять одна за одною.
Джерело: segodnya.ua












