Усе, що потрібно знати про трекові світильники


Торгові, промислові приміщення, як правило, мають велику площу. Для їхнього освітлення не завжди достатньо класичних ламп. Вирішити проблему допомагають більш потужні пристрої — трекові торгові світильники, створені за лед технологією. Вони мають такі характеристики, як надійність та економічність.


Якщо включити джерело світла, воно відразу ж почне світити. В залежності від розміру території, достатньо може бути усього 1-2 високопотужних пристрої.

Місця для монтажу трекових світильників

В добре освітленому супермаркеті, виставковому залі, салоні з продажу транспортних засобів, на складі тощо комфортно працювати. Такі заклади приємно відвідувати. В них зручно вибирати речі, спілкуватися. Але з метою електричної енергії їх можна доповнити датчиком руху.

Під час розробки сучасних інтер'єрів житлових приміщень або будь-яких закладів, дизайнери також часто згадують про трекові системи. Вони добре вписуються в різноманітні дизайни, роблять їх особливими.

Чим можуть пристрої зацікавити покупців

Пристроям властиві такі характеристики:

 • можливе застосування у кімнатах з будь-якою висотою стель;
 • закріплений прожектор може пересуватися певною траєкторією;
 • вироби легко закріплювати на поверхні і просто демонтувати;
 • можна змінювати інтенсивність світла, кут його падіння;
 • трекові світильники можна повертати на 360 градусів, нахиляти під певним кутом;
 • незалежно від виду і характеристик, різні прилади здатні поєднуватися в одній системі;
 • завдяки з’єднувальним деталям, пристрої можна збирати в різних геометричних варіаціях;
 • конструкції відрізняються економічністю та довговічністю.

Купити трековий світильник можна для виділення певного об'єкту, частини інтер'єру або створення в приміщенні яскравої ілюмінації.

Як зробити вибір правильно

Вибираючи трекову систему, важливо у першу чергу звернути увагу на світловий потік, сила якого вимірюється у Люменах. Чим вища цифра, тим яскравіше світить пристрій. Важливо взяти до уваги площу приміщення, яку потрібно освітлити.


Важливим параметром є також температура світіння. Світло може бути жовтим теплим, білим, нейтральним. Купуючи трекові світильники для магазину, слід вибрати холодне біле світло з показником від 5 тис К. Щоб створити затишну атмосферу в кафе краще вибрати цифру в 3-4 тис. Кельвінів.

Який шинопровід потрібен для кріплення

Від характеристик елементу залежить зручність використання системи. Правильно вибирати шинопровід під певний прилад. Якщо трек невеликий і має потужність від 5 до 10 Ватт, застосовуються тонкі недорогі моделі з металу. Якщо потрібно змонтувати трек на 20-35 Ватт, знадобиться міцний надійний профіль, здатний витримувати вагу, не прогинаючись, довше.


Важливими показниками вибору є:

 • Міцність. Через кривизну кут падіння світла здатний змінитися. Зігнутий профіль вирівняти не вийде. Щоб не довелося купувати найближчим часом нову конструкцію, краще замовити міцний шинопровід з самого початку.
 • Фазність. Їхня кількість підбирається з урахуванням типу трекового світильника.
 • Колір. Зазвичай виробниками використовується біла та чорна фарба. Під замовлення вироби можуть бути забарвлені у різні кольори.
 • Довжина. Стандартні моделі мають показники 1-3 метри. Але, за потреби, можна замовити конструкцію нестандартного розміру.

Замовити світильник трековий світлодіодний для виробничих, торгових та житлових приміщень можна в маркеті Ledstorm.ua.