Мікрокредит у Львові – куди звернутися по термінову позику

Отримати мікрокредит можна у мікрофінансової організації, а не лише в банку. Характерними ознаками мікрокредитування є порівняно невелика сума та скорочений термін видачі позики. Зараз у Львові реально взяти мікрокредит на 10-25 тисяч гривень на особисті поточні потреби. Порівняно з банком, звернення до установ, які спеціалізуються на мікрокредитуванні, має низку переваг, а саме:
  • достатньо мінімально необхідної інформації – паспорт та ІПН;
  • не потрібні довідка про доходи та поручителі;
  • не обов'язково мати кредитну історію;
  • рішення ухвалюються дуже швидко.
Фактично взяти таку позику може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Зараз навіть немає потреби кудись їхати для оформлення заявки, бо все можна зробити через інтернет.
Вигідні пропозиції мікрокредитування доступні за посиланням https://microcredits.com.ua/ua/mikrokredity-vo-lvove одразу від кількох ліцензованих організацій. Звернення до установ, які працюють офіційно, є гарантією того, що всі умови видачі позики будуть висвітлені чітко та в повному обсязі. Крім того, чинне законодавство передбачає неможливість погіршення умов кредитування для позичальника після укладання договору.

Фінансові тонкощі мікрокредиту

Мікрофінансові організації мають доволі лояльні вимоги до позичальників, тож вірогідність отримати там позику дуже висока – зазвичай понад 90%. Зрозуміло, що при такому підході ризики компанії-кредитора вищі, ніж у банку. Тому й відсотки по кредиту теж здебільшого вищі. Проте при оформленні позики на малий строк, наприклад, від 7 до 60 днів, фактична сума сплачених процентів є цілком прийнятною, особливо, коли є нагальна потреба терміново отримати гроші.

Зараз отримати мікрокредит дуже просто: достатньо оформити заявку онлайн і за 5-30 хвилин вже будуть відомі результати її розгляду. За схваленою заявкою гроші одразу надходять на банківську картку клієнта. У випадку невдачі варто звернутися до іншої організації. Адже відмова в одній не означає не означає, що ви не зможете досягти успіху в інших МФО. За посиланням на сервіс «Мікрокредити» ви знайдете вибір перевірених компаній, які надають мікропозики.
У переліку є вигідні пропозиції зі зниженою процентною ставкою та можливістю її пролонгації. Доступ до оформлення заявки на позику відкритий 24/7. Мікрокредит у Львові – це можливість отримати до 25 000 гривень з мінімальним пакетом документів та швидко вирішити свої нагальні фінансові питання.