Баскетболіст Михайлюк офіційно перейшов в Оклахому

Детройт та Оклахома 14 березня офіційно здійснили обмін баскетболістами. Український атакувальний захисник Святослав Михайлюк тепер виступатиме в Оклахомі.

Джерело:

інстаграм Оклахоми

Новий виклик Михайлюка

Оклахома офіційно підтвердила про підписання контракту з українським баскетболістом Святославом Михайлюком.


Найближчий час українець проведе саме у цьому клубі. Натомість Хамід Діалло виступатиме за аутсайдера Східної конференції НБА Детройт. Інформація про обмін баскетболістами стала доволі раптовою.


У своєму останньому матчі за Детройт Святослав віддав 8 результативних передач, набрав 11 очок, зробив 4 підбирання, 2 перехоплення, 2 фоли і 1 втрату. Завдяки такій грі Михайлюк встановив особистий рекорд за кількістю асистів за матч в НБА.
23-річний Михайлюк, який грав за Детройт з сезону-2018/2019, у цьому сезоні показує доволі непогані показники – 6,9 очка, 2,1 підбирання і 1,6 асисти за матч.

Новий клуб українця теж "не хапає зірок з неба" – лише 12 місце серед 15 команд у Західній конференції. Михайлюк вже 14 березня зможе дебютувати за Оклахому у матчі проти Мемфіса.

Ласкаво просимо до команди, Святослав Михайлюк,
– підписали фото.


[media=https://www.instagram.com/p/CMX_XT-juC2/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

Джерело: 24tv.ua