Зеленський на 8 березня нагородив українських спортсменок

Президент України Володимир Зеленський з нагоди Міжнародного жіночого дня нагородив українських спортсменок. Відповідний указ Зеленський підписав 9 березня.

Джерело:

Офіс Президента

Кого нагородив Зеленський

Старший тренер збірної України з художньої гімнастики Ірина Дерюгіна та біатлоністка Валентина Семеренко отримали орден "За заслуги" II ступеня.


Серед біатлоністок також були нагороджені:


Орденом "За заслуги" III ступеня Віта Семеренко;
орденом княгині Ольги I ступеня Олена Підгрушна;
орденом княгині Ольги II ступеня Анастасія Меркушина та Ірина Петренко.
Зазначимо, що Підгрушна та Меркушина на чемпіонаті світу-2021 принесли України бронзову нагороду в жіночій естафеті.

Орденом княгині Ольги II також були нагороджені – чемпіонка Європи 2020 року з велосипедного спорту Олена Старікова та чемпіонка Європи 2020 року з вільної боротьби Юлія Ткач. Джерело: 24tv.ua