Джерело:
Офіс ПрезидентаКого нагородив Зеленський
Старший тренер збірної України з художньої гімнастики Ірина Дерюгіна та біатлоністка Валентина Семеренко отримали орден "За заслуги" II ступеня.
Серед біатлоністок також були нагороджені:
Орденом "За заслуги" III ступеня Віта Семеренко;
орденом княгині Ольги I ступеня Олена Підгрушна;
орденом княгині Ольги II ступеня Анастасія Меркушина та Ірина Петренко.
Зазначимо, що Підгрушна та Меркушина на чемпіонаті світу-2021 принесли України бронзову нагороду в жіночій естафеті.
Орденом княгині Ольги II також були нагороджені – чемпіонка Європи 2020 року з велосипедного спорту Олена Старікова та чемпіонка Європи 2020 року з вільної боротьби Юлія Ткач. Джерело: 24tv.ua