Дніпро-1 підсилився титулованим бразильцем

Дніпро-1 у надії зберегти прописку в українській Прем'єр-лізі продовжив кадрову ротацію. Дніпровський клуб оголосив про прихід в команду другого "зимового" новачка.

Новачком Дніпра-1 став бразильський вінгер Гонсалвеш Ногейра де Соуза Вагнер. Як інформує Дніпро-1, контракт з гравцем укладено терміном на 2 роки.


24-річний бразилець приєднався до Дніпра-1 як вільний агент. Футболіст вже долучився до нових партнерів на зборі у Туреччині.


[media=https://www.instagram.com/p/CKbMA9hIMMq/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

Що відомо про новачка Дніпра-1

Вагнер народився у бразильському місті Порту-Алегрі і є вихованцем французького клубу Бастія. Футболіст має подвійне громадянство – Бразилії і Франції.

У Бастії Вагнер виступав тільки за молодіжний склад у четвертому за силою французькому дивізіоні.

У 2016 році підписав контракт з грузинським Сабуртало, за який виступав чотири сезони. Побував в оренді в бельгійському Серкль-Брюгге.

У 2020 році Вагнер виступав за батумське Динамо. Вагнер Гонсалвеш є чемпіоном (2018) та володарем Кубка Грузії (2019).

Джерело: 24tv.ua