Червона картка Романа Яремчука – відео

Нападник Гента Роман Яремчук вибачився за видалення в матчі з Кортрейком. Українець був видалений на 22-й хвилині за поштовх суперника.

Вибачення він приніс у своєму інстаграмі.


"Вибачте, мені дуже соромно за свою поведінку. Я вибачаюся перед усіма вболівальниками, членами тренерського штабу і партнерами по команді", – написав Яремчук.

Вилученням Яремчука: коротко

Українець на 22-й хвилині зустрічі штовхнув захисника господарів Петара Голубовича, який перебував без м'яча. Арбітр після перегляду повтору показав Яремчуку пряму червону картку.

Відео вилучення Яремчука


[media=https://www.instagram.com/p/CJRVTqgndDd/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

Для Романа поєдинок проти Кортрейка став 22 в поточному сезоні. На рахунку українця - 11 голів і чотири ассист. Наступну гру він пропустить через дискваліфікацію.

Гент знаходиться на дев'ятому місці турнірної таблиці чемпіонату Бельгії. У наступному матчі команда Яремчука, Безуса і Пластуна 10 січня зіграє з Беєрсхотом. Джерело: 24tv.ua