Українська тенісистка народила сина легіонеру "Динамо" Родрігесу - новини футболу - Спорт 24

Нападник київського "Динамо" Жерсон Родрігес знову став батьком. Його дівчина Ольга Янчук народила хлопчика.

Про те, що Ольга Янчук вагітна, стало відомо лише нещодавно – дівчина виклала фотографію, де вона вагітна підтримує Жерсона Родрігеса на стадіоні в Києві. Це було в жовтні у матчі "Динамо" проти "Ювентуса". Фотографію в сторіс, на якому видно її округлий живіт, вона підписала "підтримуємо тата".


З цього ж матчу Янчук виклала ще одну фотографію, де з коментарів стало відомо, що вона вже на восьмому місяці вагітності.


[media=https://www.instagram.com/p/CGnWT6OJIxY/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

27 листопада Янчук народила хлопчика. Його вага 3,66 кілограма, а ріст – 53 сантиметри.


Про те, що Янчук зустрічається з Родрігесом, стало відомо лише влітку 2020 року, коли дівчина виклала спільне фото з футболістом, привітавши коханого з днем народження.

Ольга Янчук є українською тенісисткою. Станом на листопад 2020 року вона посідає 704 місце в рейтингу WTA. Найкращою її позицією було 213 місце в списку.



[media=https://www.instagram.com/p/BzVybI5pfs6/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

Щодо Родрігеса, то в нього вже є один син.


[media=https://www.instagram.com/p/CERGaDNjZfz/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

Джерело: 24tv.ua