У російській команді позитивний тест на коронавірус було виявлено не лише біатлоніста Антона Бабікова. Крім нього COVID-19 було виявлено у лікарів збірної Романа Лейфера та Євгена Шутова, а також масажиста Валерія Лашина. Про це повідомляє пресслужба Союзу біатлоністів Росії.
Коронавірус у збірній Росії
Про випадки позитивних тестів раніше повідомляв відомий спортивний коментатор Дмитро Губернієв. Але прізвища інфікованих він не повідомляв. Вся команда самоізолювалась у готелі, їжу приносять у спеціальних контейнерах. Наразі невідомо, чи дозволять збірній Росії стартувати у першому етапі Кубка світу в Контіолахті.
Рішення прийматиме медична влада Фінляндії. Якщо повторні тести підтвердять коронавірус в організмі росіян, то команді загрожує відсторонення від етапу у Контіолахті, який відбудеться вже 28-29 листопада. На етапі біатлоністи визначать сильніших у індивідуальних гонках та спринті.
Як повідомляє IBU, позитивні тести також були виявлені у представників Молдови та Латвії.
We started to conduct COVID-19 PCR tests for the first BMW IBU World Cup in Finland. During the first test session, members of three teams have been tested positive. The affected teams are Russia, Latvia and Moldova. The team members have been alerted and isolated. (1/2)
— IBU (@biathlonworld) November 25, 2020
Джерело: 24tv.ua