"Динамо" оштрафоване на 5 тисяч євро за неналежну підготовку і порушення мінімальних вимог гігієни уболівальників під час домашнього матчу проти "Ювентуса". Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.
Серед порушень були такі як відсутність маски на обличчі глядачів і недотримання соціальної дистанції.
Крім цього 14 тисяч євро кияни заплатять за блокування глядачами громадських проходів. Всі штрафи команда має виплатити протягом 90-днів з моменту оголошення рішення.
отримав покарання за порушення в матчі Ліги чемпіонів. Крім штрафу, наставник донеччан Луїш Каштру був дискваліфікований. Джерело: 24tv.ua