УЄФА покарав "Динамо" за відсутність масок у вболівальників на стадіоні - новини Динамо - Спорт 24

УЄФА прийняв ряд дисциплінарних рішень за останніми поєдинками, які відбулися під егідою цієї організації.

"Динамо" оштрафоване на 5 тисяч євро за неналежну підготовку і порушення мінімальних вимог гігієни уболівальників під час домашнього матчу проти "Ювентуса". Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.


Серед порушень були такі як відсутність маски на обличчі глядачів і недотримання соціальної дистанції.

Крім цього 14 тисяч євро кияни заплатять за блокування глядачами громадських проходів. Всі штрафи команда має виплатити протягом 90-днів з моменту оголошення рішення.

отримав покарання за порушення в матчі Ліги чемпіонів. Крім штрафу, наставник донеччан Луїш Каштру був дискваліфікований. Джерело: 24tv.ua