Хороша новина для "Динамо" – Бойко здав негативний тест на коронавірус - новини Динамо - Спорт 24

Київське "Динамо" потрапило у складну ситуацію, мало не залишившись без воротарів через коронавірус. Однак ситуація налагоджується.

Негативний результат на наявність коронавірусу отримав воротар Денис Бойко. Про це гравець "Динамо" сповістив постом в інстаграмі.


[media=https://www.instagram.com/p/CHdNlCBFAGh/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading]

Варто додати, що повернення Бойка до обойми "Динамо" є цілком вчасним. Адже у вівторок, 11 листопада, стало відомо, що позитивний тест на коронавірус отримав третій воротар "Динамо" Руслан Нещерет. Відтак київський клуб залишився без голкіперів основного складу. І міг покластися лише на юних дублерів.

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо про коронавірус у воротаря "Динамо" Георгія Бущана, який вважається основним. Відтак на матч ліги чемпіонів проти "Ференцвароша" вийшов Денис Бойко. А вже 30 жовтня інфекцію виявили і в Бойка.


Відтак тренерський штаб "Динамо" був змушений на наступні матчі ставити 18-літнього Руслана Нещерета. Саме він стояв у грі проти "Барселони", здійснивши понад десять сейвів. І став найкращим гравцем команди в цьому матчі. "Динамо" ж поступилося 2:1. Джерело: 24tv.ua