У "Динамо" ще два інфіковані коронавірусом футболісти перед матчем з "Шахтарем" - новини Динамо - Спорт 24

Київське "Динамо" відчуває значні проблеми перед матчем з "Шахтарем". В команді з кожним днем збільшується кількість футболістів, які заразилися коронавірусом.

Про позитивні тести на коронавірус у Володимира Шепелєва та Богдана Лєднєва повідомляє видання Meta-ratings.com.ua.


Таким чином кількість інфікованих гравців "Динамо" перед матчем з "Шахтарем" складає 12 гравців. Це два основні воротарі Георгій Бущан та Денис Бойко, захисники Віталій Миколенко та Олександр Караваєв, півзахисники Георгій Цитаїшвілі, Денис Гармаш, Міккель Дуелунд, Тудор Белуце та Микола Шапаренко, а також нападник Владислав Супряга.

Варто додати, що щодо Супряги в "Динамо" поки офіційно про це не повідомили. Натомість про це заявили в збірній України. І вже викликали до розташування команди Артема Кравця. Форвард вже після інформації про виклик відзначився забитим голом у матчі чемпіонату Туреччини у ворота "Фенербахче".

Та окрім інфікованих, у "Динамо" є кадрова проблема і через травмованих. Від ушкодження відновлюються Микита Бурда, Олександр Тимчик та Володимир Костевич. Не зіграє і нападник Артем Бєсєдін, який ще досі відбуває дискваліфікацію.

Велика кількість інфікованих гравців була однією з причин, чому "Динамо" звернулося до "Шахтаря" з проханням перенести матч. Однак в донецькому клубі відповіли відмовою.


"гірники" пройшли позачергове тестування. Все через виявлену інфекцію серед менеджменту клубу.

Єдині гравці, які не зіграють в цьому матчі за "Шахтар" – травмовані Євген Коноплянка, Ісмаїлі та Максим Малишев. Джерело: 24tv.ua