Футболіст "Динамо" вперше розповів про стосунки з Білодід - новини Динамо - Спорт 24

Захисник київського "Динамо" Денис Попов розповів про відносини з титулованою української дзюдоїсткою Дарією Білодід.

В інтерв'ю на ютуб-каналі "Бомбардир" футболіст зізнався, що їм не завжди просто поєднувати тренувальні графіки, але вони справляються з цією проблемою.


"Так, нам важкувато поєднувати наші тренувальні графіки. Ми справляємося. Я не читаю, що про нас пишуть в мережі. Бачив тільки, коли все це спливло. Ми не читаємо, не звертаємо на це увагу, а спокійно , скромно зустрічаємося, без всякого афішування", – розповів Попов.

За його словами, вони зі спортсменкою вперше побачилися на Олімпійській базі під час нагородження, а познайомилися вже у соціальних мережах:

Ми вперше побачилися на Олімпійській базі, коли після чемпіонату світу до 20 років президент всіх нас нагороджував. Там були не тільки футболісти, а й представники інших видів спорту. Але познайомилися ми вже в соціальних мережах. Зараз все через це.



Що відомо про Білодід

Дарія Білодід – дворазова чемпіонка світу, чемпіонка Європи та переможниця Європейських ігор.

Перший титул планетарного масштабу вона виграла в 17 років, ставши наймолодшою чемпіонкою світу за всю історію дзюдо серед чоловіків і жінок. Також вона регулярно входить в різні рейтинги найкрасивіших спортсменок України.

Джерело: 24tv.ua