За інформацією телеграм-каналу "Динамо Киев Inside", з ініціативою перенести гру виступило керівництво "Динамо". "Шахтар" начебто відмовився переносити матч.
Керівництво київського "Динамо" зверталося до "Шахтаря" у вівторок з проханням про можливе перенесення матчу. Розуміння не знайшли,
– мовиться у повідомленні.
Ймовірно, "Динамо" хотіло перенести матч через серйозні кадрові проблеми. Як відомо, у київському клубі спалах COVID-19. Коронавірус виявили у восьми футболістів:
Денис Бойко
Георгій Бущан
Денис Гармаш
Міккель Дуелунд
Олександр Караваєв
Віталій Миколенко
Георгій Цитаїшвілі
Микола Шапаренко.
"Динамо" – лідер чемпіонату України після 8 турів. Кияни набрали 20 очок та на 4 бали випереджають "Шахтар". Джерело: 24tv.ua