Редактор журналу "Футбол" Артем Франков повідомляє, що п'ятеро футболістів "Динамо" здали позитивні тести на коронавірус. У "Динамо" поки не підтверджували інформацію.
Хто заразився COVID-19
За інформацією Франкова, серед футболістів позитивні тести здали п'ятеро гравців:
Олександр Караваєв
Микола Шапаренко,
Георгій Цітаішвілі
Міккель Дуелунд
Тудор Белуце.
Перші троє – основні футболісти "Динамо" у сезоні.
Також позитивний результат в асистента головного тренера Мірчі Луческу – Еміля Караса і лікарів команди. У більшості хвороба протікає безсимптомно.
Через коронавірус у першу команду переведений захисник Костянтин Вівчаренко.
Важливо. "Динамо" після матчу проти "Ференцвароша" у Лізі чемпіонів (2:2) пішло на ізоляцію. Усі футболісти перебувають на базі клубу.У середу, 4 листопада, "Динамо" у гостях зіграє проти "Барселони" у Лізі чемпіонів. Уже 8-го листопада киян чекає зустріч проти "Шахтаря" у чемпіонаті України. Джерело: 24tv.ua