У Динамо ще 5 футболістів заразилися коронавірусом

Коронавірус не полишає київське "Динамо". Після того, як позитивні тести здали голкіпери Денис Бойко та Георгій Бущан і захисник Віталій Миколенко, COVID-19 було виявлено у ще п'яти футболістів.

Редактор журналу "Футбол" Артем Франков повідомляє, що п'ятеро футболістів "Динамо" здали позитивні тести на коронавірус. У "Динамо" поки не підтверджували інформацію.


Хто заразився COVID-19

За інформацією Франкова, серед футболістів позитивні тести здали п'ятеро гравців:


Олександр Караваєв
Микола Шапаренко,
Георгій Цітаішвілі
Міккель Дуелунд
Тудор Белуце.

Перші троє – основні футболісти "Динамо" у сезоні.

Також позитивний результат в асистента головного тренера Мірчі Луческу – Еміля Караса і лікарів команди. У більшості хвороба протікає безсимптомно.

Через коронавірус у першу команду переведений захисник Костянтин Вівчаренко.

Важливо. "Динамо" після матчу проти "Ференцвароша" у Лізі чемпіонів (2:2) пішло на ізоляцію. Усі футболісти перебувають на базі клубу.

У середу, 4 листопада, "Динамо" у гостях зіграє проти "Барселони" у Лізі чемпіонів. Уже 8-го листопада киян чекає зустріч проти "Шахтаря" у чемпіонаті України. Джерело: 24tv.ua