За звання "гол тижня в Лізі чемпіонів" змагалися чотири гравці
футболіст "Краснодару" Крістіан Рамірес (гол у ворота "Ренну")
Алехандро Гомес з "Аталанти" (гол у ворота "Мідтьюлланна")
Корентін Толіссо з "Баварії" (влучний постріл у ворота "Атлетіко)
Лука Модріч з "Реалу" (гол у ворота "Шахтаря")
Саме гол Модріча у ворота "Шахтаря" і став найкращим у перший ігровий тиждень Ліги чемпіонів. Його півзахисник забив з 25-и метрів, відправивши м'яч точно під штангу воріт Трубіна.
⚽️ Luka Modrić wins ???? ?? ??? ????! ???
— UEFA Champions League (@ChampionsLeague) October 23, 2020
Agree with the order?#UCLGOTW | @NissanFootball pic.twitter.com/uGMDKOLFNT
Нагадаємо, що до цього часу "Реал" вдома програвав 0:3, пропустивши три голи у першому таймі. Гол Модріча скоротив відставання, а після цього удар Вінісіуса зробив відрив мінімальний. Вальведре вже у компенсований час забив третій гол, однак арбітр його не зарахував через офсайд.
Варто додати, що гравець "Шахтаря" Тете, який забив один з голів у ворота "Реалу" та приклався до ще двох голів, претендував на звання "гравця тижня в Лізі чемпіонів". Однак він поступився гравцю "Баварії" Кінгслі Коману.
Джерело: 24tv.ua