Хакімі отримав позитивний результат на коронавірус перед матчем проти менхенгладбахської "Боруссії" в Лізі чемпіонів. За повідомленням на офіційній сторінці "Інтера", гравець відправився на самоізоляцію. Хоча симптомів інфекції у гравця немає.
Окрім матчу проти "Боруссії", "Хакімі пропустить і матч проти донецького "Шахтаря". гра між командами запланована на вівторок, 27 жовтня, в Києві на НСК "Олімпійський".
Хакімі став не першим гравцем "Інтера", в якого виявили коронавірус. Перший матч в Лізі чемпіонів через інфекцію пропускають Йонуц Раду, Мілан Шкріньяр, Ешлі Янг та Роберто Гальярдіні. Перед тим позитивні тести на коронавірус були у Алессандро Бастоні та Раджі Найнгголана. Але обоє гравців вже відбули самоізоляцію та можуть зіграти проти німецького клубу. Джерело: 24tv.ua