Неприємні кадрові втрати зазнали "мюнхенці" перед важливим єврокубковим поєдинком проти "Атлетіко". Про коронавірус у Гнабрі повідомила пресслужба "Баварії".
Втрата основного гравця
У футболіста немає жодних серйозних симптомів хвороби. Гнабрі перебуває на самоізоляцію у власному будинку. Швидше за все гравець не допоможе команді у найближчих матчах.
Вже 21 жовтня "Баварія" на власному полі зіграє перший тур групового раунду Ліги чемпіонів проти "Атлетіко" Свисток судді пролунає о 22:00.
На старті нового сезону Гнабрі набрав чудову форму. Гравець збірної Німеччини зіграв 6 поєдинків, у яких тричі засмучував голкіпер суперника та ще одного разу асистував партнеру по команді. Торік вінгер у складі "Баварії" здобув все про що можна тільки мріяти – перемогу у чемпіонаті Німеччини, трофей Ліги чемпіонів, Суперкубок УЄФА та Кубок країни.
Serge Gnabry ist positiv auf COVID-19 getestet worden. Dem Offensivspieler des FC Bayern geht es gut. Er befindet sich in häuslicher Quarantäne.
— FC Bayern München (@FCBayern) October 20, 2020
? https://t.co/j1Wrs84fRm
Джерело: 24tv.ua