Жахливий старт: клуб Першої ліги відправив головного тренера у відставку - новини футболу - Спорт 24

"Оболонь-Бровар" продовжила безвиграшну серію до п'яти матчів, упустивши перемогу над "Миколаєвом" в 7 турі Першої ліги. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Після матчу головний тренер "Оболоні" Валерій Іващенко залишив свій пост. Про це повідомляє ТК "Футбол".

Президент "пивоварів" Олександр Слободян вирішив, що Іващенко більше не заслуговує на довіру, оскільки кияни займають передостаннє 15 місце в турнірній таблиці Першої ліги.

Вакантне місце в "Оболоні" пророкують екснаставнику молодіжної збірної України Павлу Яковенку, відомого по роботі з юнацькими та молодіжною збірною України.

Коли Іващенко очолив "Оболонь"

Іващенко був виконуючим обов'язки головного тренера з липня, в серпні він став повноцінним головним тренером. Джерело: 24tv.ua