Ефектна перемога Сайборг
Чемпіонка промоушена в напівлегкій вазі Кріс Сайборг перемогла Арлін Бленкоу в другому раунді. Про це повідомляє 24 канал.
Бій тривав два раунди і за цей час чемпіонці вдалося розбити Бленкоу ніс. Сайборг активно розпочала поєдинок і відразу затиснула суперницю біля сітки.
.@CrisCyborg sweeps the leg and gets the takedown midway through round 1️⃣.
— BellatorMMA (@BellatorMMA) October 16, 2020
We are live NOW on @CBSSportsNet.#Bellator249 pic.twitter.com/Ts9tjQTDa5
.@CrisCyborg is making every shot count!#Bellator249 #MMA #Bellator pic.twitter.com/xh6AxVQpmI
— BellatorMMA (@BellatorMMA) October 16, 2020
У підсумку перемогу технічним нокаутом здобула Кріс Сайборг. Вона вперше перемогла задушливим прийомом.
.@CrisCyborg gets the first submission victory of her career tonight at #Bellator249!#MMA #Bellator pic.twitter.com/YI1pXCghuE
— BellatorMMA (@BellatorMMA) October 16, 2020
Сайборг вдалося захистити титул чемпіонки в напівлегкій ваговій категорії. На рахунку бразилійки 23 перемоги в змішаних єдиноборствах і 2 поразки.
Бленкоу зазнала восьмої поразки в MMA при 13 перемогах.
Джерело: 24tv.ua