Обидва клуби за потрапляння у груповий етап турніру отримають по 15,25 мільйона євро. Це гарантована сума для усіх 32 учасників групового етапу Ліги чемпіонів. Про розподіл призового фонду повідомив офіційний сайт УЄФА.
Призові Ліги чемпіонів
Кожна перемога буде теж високо оцінена. Клуб, який святкуватиме успіх у матчі Ліги чемпіонів отримуватиме 2,7 мільйона євро.
За нічию із фонду Ліги чемпіонів команда поповнить свій клубний бюджет на 900 тисяч євро. Ще 900 тисяч підуть у призовий фонд, який буде розподілений між учасниками групового раунду у відношенні до кількості перемог.
Якщо "Динамо" та "Шахтар" вийдуть із "груп смерті" у плей-офф, то банк зросте ще на 9,5 мільйона євро. Вихід в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів принесе клубу 10,5 мільйона євро.
Фіналісти автоматично отримають по 12 мільйонів, а переможець турніру, окрім трофея, ще поповнить свій бюджет на 4 мільйони євро.
АЗ та "Гент". А "Шахтар" лише розпочне свої матчі у Лізі чемпіонів із групи. Джерело: 24tv.ua