Як повідомляє ведучий шоу "ТаТоТаке", в останній день трансферного вікна Яремчук приїздив до керівництва клубу. Роман просив відпустити його, на що отримав відмову.
"Гент" відпустить Яремчука взимку
Повідомляється, що "Гент" мав пропозицію продати українця, проте відмовив. Як заявляє Співаковський, керівництво "Гента" не хотіло відпускати ключового футболіста через вболівальників.
Останні були розчаровані відходом з команди Джоната Девіда. Втрата ще одно лідера команди в останній день трансферного вікна могла спричинити тиск фанатів.
За інформацією "ТаТоТаке", "Гент" начебто обіцяє відпустити Яремчука у зимове трансферне вікно, якщо буде пропозиція по українцю.
24-річний Яремчук перейшов у "Гент" з "Динамо" Київ за 2 мільйони євро влітку 2017 року. Зараз Тransfermarkt оцінює футболіста у 9,5 мільйона євро.
Контракт з клубом розрахований до літа 2023 року. На рахунку нападника 41 гол у 117 матчах за "Гент".
Джерело: 24tv.ua