Про це він розповів у ефірі на YouTube-каналі Football Hub.
Я спілкувався з Ігорем Суркісом і він підтвердив, що київське "Динамо" бере Белуце і ймовірно він поповнить склад клубу для ротації на чемпіонат України і Лігу чемпіонів.
Навіщо беруть Белуце? Його беруть в оренду з правом викупу і буде шанс переглянути цього футболіста, щоб зрозуміти його потрібність для "Динамо", – розповів Циганик.
Раніше президент "Динамо" розповідав, що ідея запросити 21-річного Тудора Белуце належить головному тренеру киян Мірчі Луческу, який бажає за допомогою свого співвітчизника зміцнити склад команди під Лігу чемпіонів.
Трансферне вікно для "Динамо"
Таким чином, в нинішнє трансферне вікно, яке змістилося в термінах через пандемію, "Динамо" купило лише одного футбоілста – Володимира Костевича.
Також "Динамо" орендувало Белуце і повернуло з оренди в інших клубах Жерсона Родрігеса, Владислава Супряги, Олександра Тимчика та Богдана Лєднєва. Джерело: 24tv.ua