Київське "Динамо" у Лізі чемпіонів потрапило до "групи смерті" – G. Про це повідомляє 24 канал.
Суперники "Динамо" стали: "Ювентус" (Італія), "Барселона" (Іспанія) та ().
Як "Динамо" потрапило в Лігу чемпіонів
Київський клуб повертається у Лігу чемпіонів вперше з сезону-2016/2017. Тоді "біло-сині" грали у Лізі чемпіонів завдяки перемозі в УПЛ.
Ставши віцечемпіоном України у минулому сезоні, "Динамо" потрапило до 3-го раунду кваліфікації.
Спершу "Динамо" перемогло нідерландський "АЗ Алкмаар" (2:0), а в плей-офф за сумою двох матчів вибило бельгійський "Гент" (5:1). Джерело: 24tv.ua