"Динамо" хоче підсилитися нападником під Лігу чемпіонів: за нього вимагають 10 мільйонів євро

Футбольний нападник збірної Боснії і Герцеговини Ельвір Кольїч, який виступає за румунський клуб "КС Університатя" (Крайова), потрапив до сфери інтересів київського "Динамо".

Як повідомляє Fanatik.ro, український клуб запропонував за 25-річного форварда 7 мільйонів євро, але румуни хочуть отримати 10.

У послугах Ельвіра Кольїча зацікавлений особисто румунський наставник "Динамо" Мірча Луческу, під керівництвом якого кияни вчора вийшли в груповий етап Ліги чемпіонів.

"Динамо" 1 жовтня дізнається своїх суперників в Лізі чемпіонів. В УПЛ "біло-сині" набрали 10 очок після стартових чотирьох турів.
Що відомо про ка'єру Кольїча

Боснійський гравець почав кар'єру в словенському "Триглаві", після чого грав на батьківщині за "Крупу" і "Борац", а також вирушав у оренду в польський "Лех". В "Університаті" Кольїч перейшов у 2018 році.

У нинішньому сезоні Ельвір у всіх турнірах за "Крайову" забив 5 голів у 5 зіграних матчах. Джерело: 24tv.ua