Як повідомляє ФБУ, "Будівельник" підтвердив готовність взяти участь у наступному сезоні Суперліги. Київський клуб гарантував фінансові та організаційні можливості для будь-яких витрат та участі в наступному сезоні.
"Будівельник" повинен погасити борги
Процедура погашення боргів була узгоджена з ФІБА. Згідно з нею "Будівельник" погасив всі борги, за винятком одного, який обіцяє закрити найближчим часом.
Київський клуб стане 11-м учасником Суперліги. "Будівельник" має виплатити останній борг до 2-го жовтня. У такому випадку останній бан буде знято.
Виконкому ФБУ одноголосно проголосував за включення "Будівельника" до участі у ХХХ Чемпіонаті України з баскетболу 2020/21.
Востаннє 10-разовий чемпіон України брав участь в елітному дивізіоні в сезоні 2017/18.
Після цього "Будівельник" отримав бан від ФІБА через заборгованості та пропустив сезони 2018/19 та 2019/20. Джерело: 24tv.ua