В цьому сезоні в УЄФА змінили правила кваліфікації Ліги чемпіонів, коли вони складалися з одного матчу, замість двох. Саме так "Динамо" зуміло пройти нідерландський АЗ, обігравши їх вдома 2:0. "Гент" в такий спосіб здолав австрійський "Рапід". В цьому матчі український нападник Роман Яремчук забив гол з пенальті.
Та на стадії плей-офф кваліфікації визначення переможця пари вже відбудеться у двох матчах. перший випало провести у Бельгії. У Києві команди зіграють 29 вересня.
Джерело: 24tv.ua